Czapki na lato i zimę polskiej marki odzieżowej
Marka Zimno ma w swojej ofercie m.in. czapki. Dlaczego warto je kupować? Ponieważ są produkowane w Polsce oraz po prostu są ładne i ciepłe. Do czego je założyć i czy nadają się wyłącznie na zimę? Odpowiemy na te i inne pytania.
Czapki tylko zimą?
Czapki warto nosić nie tylko zimą ale również wiosną i jesienią. Niektóre modele są cieńsze, więc idealnie się do tego nadadzą. Grube zostawmy na mrozy i śnieg. Tego roku królują modele pastelowe w odcieniach różu i niebieskiego. Tradycjonaliści również znajdą coś dla siebie, np. czerń lub kolor popielaty, albo też czerwień. Oczywiście oprócz tego nadal w modzie jest kolor musztardowy i fiolet. Jest też pomarańcz i malina. Oprócz gładkich czapek w jednym kolorze z naszywką, na której znajduje się logo, mamy także te w pasy i z wyhaftowanym dużym logo marki. Niektóre typowo zimowe czapki posiadają pompon na wierzchu. Wśród ofert marki Zimno znajdziemy również model czapki z daszkiem, która dedykowana jest typowo letnim, ciepłym dniom.
Gdzie warto zabrać czapkę?
Ciepłą czapkę warto założyć jeśli wybieramy się w góry. Zimą możemy ją nosić cały czas, natomiast latem warto zabrać ją ze sobą, kiedy wybieramy się na wycieczkę w wyższe partie masywów takich jak Alpy lub Pireneje. Chyba, że jesteś zwolennikiem ekstremalnych wypraw i nie są Ci straszne Andy, albo Himalaje – ale spokojnie, w takich czapkach będzie Ci ciepło wszędzie. No może poza Syberią w środku zimy ;). Czapki wykonane są z akrylu, zatem masz pewność, że będą miłe dla Twojej skóry. Wełna, owszem, jest ciepła, ale – niestety – wiele osób ma na nią uczulenie. Drapanie się po czole nie jest niczym przyjemnym, prawda?
Do lasu i nie tylko
Oprócz ciepła, czapki wyglądają bardzo stylowo, szczególnie dla osób lubiących casual i sportowy look. Jeżeli podobają Ci się ubrania noszone często na wędrówki lub survivalowe wypady do lasu, w góry, to te czapki też przypadną Ci do gustu. Co więcej, w mieście również będziesz w nich świetnie wyglądać. Zatem nie tylko są ciepłe, ale stanowią też ciekawy element garderoby, a duży napis w postaci nazwy marki Zimno (lub „ale Zimno”) może być delikatnym elementem żartobliwym, obwieszczającym wszystkim wokół informacje na temat odczuwanej przez Ciebie temperatury. Co innego będzie to oznaczało w majowy, lekko chłodny poranek (hej, przecież mamy już wiosnę), a co innego w grudniowy dzień, kiedy słupki rtęci pokazują -20 stopni Celsjusza (no przecież to oczywiste).
Ubierz się ciepło na narty
Czapka na pewno będzie idealnym dodatkiem do wielu strojów. Założysz do niej nie tylko ciepłą, narciarską kurtkę i buty do chodzenia po śniegu. Wybierając się na stok narciarski, oczywiście, ubierz się odpowiednio: wyżej wspomniana kurtka, do niej specjalne spodnie, gruby szalik (koniecznie w odcieniu pasującym do czapki), ciepłe rękawice i piekna, stylowa czapka z pomponem lub bez niego. Na stoku postaw raczej na własny komfort (mile widziana bielizna narciarska pod spodem). Nie zapomnij jednak, że mimo wszystko możesz wyglądać odlotowo!
Idź w niej na zakupy
Wypad na miasto. Ty, koleżanki i zakupy, chodzenie po butikach, picie kawy w cudownych kawiarenkach na starym rynku. Jak się ubierzesz? Załóż płaszcz, pod spodem miej miły w dotyku, miękki sweter z golfem. Do tego ciemne spodnie (mogą być jeansy, albo coś bardziej eleganckiego), botki na niskim obcasie, wygodny i miły szal oraz – jako wisienka na torcie – piękna czapka. Tak, to stylizacja idealna na jesienne oraz wiosenne wypady z koleżankami!
Źródło zdjęcia: Adobe Stock
Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany
Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.